Tassid

Filter by
Kategooriad
Vali suurus
Manufacturers
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kiire kohaletoomine
Filter

Tassid

Tassid on üks olulisemaid köögitarvikuid, mida leiab iga kodu köögist. Tasside valik on lai ning igaühel on võimalus leida endale sobiv tass, olgu see siis hommikukohvi nautimiseks või teetunniks sõpradega. Kui otsid midagi erilist ja isikupärast, siis Diavolesa.ee pildiga tasside valik on just see, mida vajad.

Meie poest leiad erinevate disainide ja piltidega tasse, mis sobivad ideaalselt kingituseks või lihtsalt enda meelepärase tassina kasutamiseks. Meie pildiga tassid on valmistatud kvaliteetsest materjalist ja neil on vastupidav trükikvaliteet, mis tagab pikaajalise kasutamise ja naudingu.

Meie valikus on tasse erinevates suurustes ja kujudes, et sobituda igasuguse stiiliga kööki. Lisaks on meie pildiga tasside valik pidevalt laienev, seega leiate meie poest alati midagi uut ja huvitavat.

Diavolesa.ee pildiga tasside valik on ideaalne kingitus sõpradele ja lähedastele, sest saate valida just nende isikupära ja huvidele vastava disaini. Samuti sobivad meie tassid ideaalselt kodukontorisse, et luua meeldiv ja hubane töökeskkond.

Kui oled huvitatud pildiga tasside ostmisest, siis külasta meie veebipoodi Diavolesa.ee ja tutvu meie laia valikuga. Meie e-poes on ostmine lihtne ja kiire ning meie klienditeenindus on alati valmis abistama ja nõu andma.

Kokkuvõttes, Diavolesa.ee pildiga tasside valik on lai ja mitmekesine ning sobib ideaalselt igasuguseks kasutamiseks ja kingituseks. Meie kvaliteetne trükikvaliteet tagab, et pildid jäävad tassidele pikaks ajaks ning tekitavad rõõmu ja naudingut. Tutvu meie valikuga ja leia endale sobiv tass juba täna!

Küsimused ja vastused: 

1. Millist materjali kasutatakse Diavolesa.ee pildiga tasside valmistamisel?

Diavolesa.ee pildiga tassid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab nende vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise.

2. Kas Diavolesa.ee pildiga tasside valikus on erinevaid suurusi ja kujusid?

Jah, meie valikus on erinevaid suurusi ja kujusid, et sobituda igasuguse stiiliga kööki. Lisaks on meie valik pidevalt laienev, seega leiate meie poest alati midagi uut ja huvitavat.

KIIRE JA TASUTA TARNE

Tasuta kohaletoimetamine ostudele alates 79€

LIHTNE TAGASTAMINE PAKIAUTOMAATIDE KAUDU

14-päevane tagastamispoliitika raha tagastamise garantiiga

Tagatud turvaline makseteenus

SSL-krüpteerimistehnoloogia tagab kõrgeima turvalisuse taseme

Toode lisatud soovinimekirja

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on Diavolesa.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii Diavolesa.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.