TAGASTAMINE      

14 PÄEVA JOOKSUL PÄRAST TOOTE KÄTTESAAMIST ON VÕIMALIK:

  • Toode tagastada ja raha tagasi saada.

Toote tagastamisega seonduvad kulud jäävad kliendi kanda. Toote tagastamiseks on 3 viisi:

  1. Toote saab tagastada kohapeale Tallinnasse, Pärnu mnt 142a-1208 (2 korrus). Selleks on vaja eelnevalt aeg kokku leppida, helistades numbril +372 56255395.
  2. Tellimuse saab tagastada Omniva pakiautomaati: Pakiautomaat, kuhu pakk saata: Tallinn, Tondi Ärikeskuse pakiautomaat. +372 56255395.
  3. Toote saab tagastada kullerteenuse vahendusel: Monarie OÜ (MakesYouLocal), Pärnu mnt 142a-1208 (2 korrus) 11317, Tallinn, +372 56255395.

Koos tagastatud tootega (toodetega) peab kaasas olema Tagastusvorm. Selle saab alla laadida siit.

Tagastatav toode peab olema rikkumata originaalpakendis. Lisaks peab tootega kaasas olemas kas ostuarve või tellija nimi/telefoni number. Vastasel korral võib juhtuda, et tagastamise töötlemine võtab kauem aega.

RAHA TAGASIMAKSMINE

Vastavalt seadusele peab ettevõte pärast tagastatud toote kättesaamist 14 päeva jooksul raha tagastama. See kehtib juhul, kui toode on korralikus seisukorras, s.t seda ei ole kahjustatud, muudetud, silte eemaldatud või teisel moel muudetud/rikutud. Üldiselt toimub raha tagastamine siiski 7 päeva jooksul.

Kui klient sai toote tellimisel soodustust (nt tasuta saatmine) ja hiljem tagastas ühe tellimusse kuuluvatest toodetest, jätab "Diavolesa.ee" endale õiguse kinni pidada soodustuse summa. Näiteks kui ostad 60€ eest kaupu, saad automaatselt tasuta tarne. Kui aga klient tagastab ühe tellimuses olnud toodetest ja ülejäänud tellimuse kogusumma jääb alla 60€, ei kehti tootele enam tasuta tarne soodustus ning see lahutatakse tagasikantavast summast maha.


Brändid

Riided!