"Full Print" tüüpi originaalsed džemprid naistele. Klassikalised musta värvi džemprid, millel on valged või mitmevärvilised kaunistused, mis on populaarsed üle maailma!

Siin on 520 toodet.

toodet

Kuvan 1 - 36 toodet 520 hulgast.

NAISTE PUSAD

Dressipluusid ei ole enam ammu ainult spordiriided. Me kõik tahame oma riidekappi nii stiili kui ka mugavust. Seda pakuvadki pusad naistele - need on samal ajal nii stiilsed, mugavad kui ka super funktsionaalsed, nii et mugavust ei pea sugugi moele ohvriks tooma. Naiste dressipluusid sobivad kandmiseks nii koos teksade kui ka jakkide ja kraega pluusidega - pusaga on sadu võimalusi tõeliselt stiilne välja näha. Täiuslik naiste pusa on tõeline päästja, kui soovid kanda midagi mõnusat ja vaba.

PUSAD KIRJAGA

Kas tead juba, kuidas sellel hooajal kõige paremini oma arvamust ja isiksust väljendada? Õige vastus on kirjaga pusa! Kui suvel domineerivad värvilised, mustrite, kirjade ja logodega särgid, siis sügisel tulevad nende asemel värvilised naiste kirjaga pusad. Värvide osas domineerib praegu klassika. Trendikas valik on valge pusa, must pusa või punane pusa naljaka, iroonilise või teravmeelse tekstiga. Ära lase käest võimalust väljendada oma ainulaadsust ning riietuda sügisel tõeliselt stiilselt!

JÕULUDE PUSAD

Ükskõik kas olid sel aastal hea või natuke ulakas, on üks vahva jõulu pusa tõeline pühademeeleolu must-have. Kandes klassikalist jõulupusa, on nii pühadeootus kui ka erinevad jõuluüritused palju lõbusamad! Jõulu dressipluusid toovad kindlasti naeratuse näole ka su sõpradele ja perele ning aitavad igas seltskonnas jõulumeeleolu luua. Ostes jõulude pusad e-poest, väldid järjekordi, rahvamasse ja stressi, mis jõuluostudega kaasnevad, ning võid rohkem aega pühendada endale ja oma lähedastele. Naiste pusad, meeste pusad, unisex pusad, kirjaga pusad, jõulude pusad - Diavolesa.ee e-pood pakub sulle kõiki neid valikuid ja rohkem veel. Kui oled meelepärased tooted välja valinud, jõuavad need peagi sinuni, ilma et peaksid hubasest kodust lahkuma - jäta asjaajamine meie hooleks.