Soojad ja moodsad sukad, sukkpüksid ja lihtsalt sokid. Tooted on kaunistatud erinevate disainielementidega, nagu näiteks paelad ja südamekesed.

Siin on 65 toodet.

toodet

Kuvan 1 - 36 toodet 65 hulgast.

RETUUSID

Legginsitel on pikk, aga üsna vähetuntud ajalugu, mis algas juba mitu sajandit tagasi renessansi ajal, kui mehed kandsid liibuvaid pükse nii sooja saamiseks kui ka kaitseks muude ilmastikuolude eest.. Ka naised on liibuvaid “pükse” kandnud juba sajandeid, kuid viimasel ajal on need muutunud eriti populaarseks riietuseks nii trennisaalis kui ka vaba aja veetmiseks.

Naiste retuusid sobivad suurepäraselt erinevate pikkade pluuside, kudumite ja tuunikatega. Legginsid muudabki küllap nõnda populaarseks ja trendikaks fakt, et neid saab kanda lugematutes rõiva kombinatsioonides nii igapäevaselt kui ka glamuurselt, seega on alati hea, kui kapis on olemas mõned liibukad.

Mustad retuusid naistele näevad head välja koos värviliste tuunikate ja baleriinadega, värvilised ja mustrilised naiste retuusid loovad täiuslikult särava ja silmapaistva suvise looki. Kui otsid parimat riietust, mida kanda nädalavahetusel koos sõpradega, paki kaasa legginsid, trendikad tossud, pikad särgid ja vaba lõikega jakk, millega saad teha erinevaid ja lahedaid retro stiilis komplekte.

SPORTLIKUD RETUUSID

Sportlikud retuusid naistele on eriti popid noorema põlvkonna moeteadlike neidude seas ning neid on saadaval väga suurel hulgal värvides, eri mustrite ja stiilidega. Värvilised ja ilusa mustriga spordipüksid sobivad täiuslikult jooga või pilatese harrastamiseks, Khakivärvi või mustad legginsid koos sobiva spordisärgiga on hea valik, kui eelistad teha trenni jõusaalis. Olenemata trennist, mida teed, tagavad spordi retuusid või vabaajapüksid tänu oma meeldivalt liibuvale ja venivale materjalile selle, et tunned end sportides mugavalt ja stiilselt.

Venivad püksid ei kulu aga ära ainult trennis või vabal ajal. Legginisd sobivad väga hästi ka muul ajal kandmiseks, seega telli kas või kohe oma retuusid e-poest Diavolesa.ee.

TOOTE FILTRID

Kiire kohaletoomine v
Riided!