Lords

Filter by
Vali suuruss
Värvus
Brändid
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kiire kohaletoomine
Filter

Lords

Diavolesa.ee pood pakub laia valikut kvaliteetseid saapaid, mis sobivad suurepäraselt igaks aastaajaks ja erinevateks tegevusteks. Meie kollektsioonis on kaunid, vastupidavad ja mugavad lords saapad, mis sobivad nii meestele kui naistele.

Meie lords saabaste valik hõlmab erinevaid stiile ja materjale. Need saapad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning neid iseloomustab mugavus, vastupidavus ja stiilne välimus. Olenemata sellest, kas soovid saapaid matkamiseks, linnapäevadeks või õhtuseks väljaskäiguks, meie valikust leiad kindlasti midagi sobivat.

Meie saapad on loodud kandma sind läbi erinevate väljakutsete ning tagama mugavuse ja kaitse igas olukorras. Lords saabaste tallad on vastupidavad ja libisemiskindlad, mis muudab need ideaalseks valikuks nii märgades kui ka libedates tingimustes.

Diavolesa.ee e-poest tellides saad oma uued lords saapad kätte kiiresti ja mugavalt.

Tutvu meie valikuga juba täna ning leia endale sobivad lords saapad Diavolesa.ee e-poest!

Küsimused ja vastused: 

1. Kas lords saapad sobivad kandmiseks ka igapäevaelus?

Jah, lords saapad on mugavad, vastupidavad ning stiilsed saapad, mis sobivad kandmiseks nii igapäevaelus kui ka erinevateks tegevusteks nagu matkamine või õhtused väljaskäigud.

2. Kas lords saapad on veekindlad?

A: Jah, enamik meie lords saapaid on veekindlad, mis muudab need ideaalseks valikuks erinevateks ilmastikuoludeks. Nende tallad on vastupidavad ja libisemiskindlad, mis tagab turvalisuse ka märgades ja libedates tingimustes.

KIIRE JA TASUTA TARNE

Tasuta kohaletoimetamine ostudele alates 79€

LIHTNE TAGASTAMINE PAKIAUTOMAATIDE KAUDU

14-päevane tagastamispoliitika raha tagastamise garantiiga

Tagatud turvaline makseteenus

SSL-krüpteerimistehnoloogia tagab kõrgeima turvalisuse taseme

Toode lisatud soovinimekirja

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on Diavolesa.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii Diavolesa.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.