Iga naise riidekapis on vähemasti üks püksipaar, milleks on enamasti teksapüksid. Kui oled teksade järele hull, on see kategooria just Sinule! Diavolesa on võib-olla samasugune, nagu teised, aga siiski piisavalt pöörane ja unikaalne e-pood, kust leiab palju moodsaid ja erinevas värvitoonis teksasid. Mõistagi on klassika on siiski klassika - teksad, püksid ja retuusid on ka siin kategoorias enamjaolt musta värvusega. Kutsume teid uudistama ja omale õiged tooted leidma - ka hind on meil väga hea!

Siin on 218 toodet.

toodet

Kuvan 1 - 36 toodet 218 hulgast.

NAISTE PÜKSID

Kummaline on mõelda, et kunagi olid püksid ainult meeste rõivad ning naistel oli neid koguni keelatud kanda. Õnneks on ajad totaalselt muutunud ning vaba lõikega püksid või teksad on paljudes lääneriikides isegi populaarsemad naiste riided kui traditsiooniliselt naiselikud kleidid või seelikud. Selle üle pole põhjust imestada, kuna moodsad püksid on ka väga praktilised, mugavad, mitmekülgsed ja kergesti sobitatavad riideesemed.

Kui soovid särada julge ja väljendusrikka  lookiga, eksperimenteeri vormide ja mustritega ning kombineeri naiste püksid kontrastset värvi pluusi, kudumi või särgiga.  Sel hooajal on trendikad laiemad vaba lõikega püksid.

Laiad püksid ja püksseelikud koos lühikese pluusi või särgiga mõjuvad lahedalt ja pingevabalt. Kui soovid muuta klassikalise riietuse särtsakamaks ja vabamaks, on lühendatud püksid hea valik. Sellised naiste püksid on eriti mitmekülgsed ning sobivad kokku väga erinevate riietega valgest ametlikust pluusist läikivate peotoppideni. Mustad nahast püksid ja nahaimitatsioon sobivad samuti peaaegu kõigega kokku - õiges kombinatsioonis võid nahkpükstega minna nii peole, tööle kui ka sõpradega vaba nädalavahetust veetma.

Kategooriad

Riided!