Siin on 105 toodet.

toodet

Kuvan 1 - 36 toodet 105 hulgast.

JAKID

Jakid naistele on populaarsed ja mitmekülgsed rõivaesemed nii tööle kui ka vabaks ajaks. Kui vajad peoriietust, leiad meie laia valiku hulgast leiad pidulikud jakid kleidi peale, samuti on meil olemas trendikad casual jakid, mis sobivad hästi teksadega ja igapäevase riietusega.

NAISTE JAKID

Moedisainerite loova töö tulemusena valmivad erineva lõikega naiste jakid. Mõned siluetid, värvid ja materjalid on teinekord väga üllatavad ja võib tekkida isegi kahtlus, kas need on ikka jakid naistele. Naiste jakk ei pea aga olema ilmtingimata šokeeriv ja trendikas. Nagu muudeski eluvaldkondades, peitub lihtsuses ilu. Moodsad jakid 2019 on väga erinevad - lühikestest teksatagidest kuni klassikaliste ja rangete mudeliteni. Seega tuleb ainult otsustada, kas sulle sobiks kõige paremini casual jakk teksade juurde, pidulik valge jakk, lilleline jakk või kaasaegne lühike jakk.

BOMBER JAKID

Bomber-jakid on suurepärane valik, kui soovid midagi originaalset. Need on universaalsed ja väga ilusad naiste jakid lukuga. Sellel hooajal on bomber-jakid väga trendikad ning erinevat tüüpi, sobides nii igapäevase kui ka piduliku rõivastuse juurde. Unikaalsete lilledega, barokse või muu mustriga bomber-jakid, klassikalised naiste jakid ja palju muud leiad veebilehelt Diavolesa.ee. Telli oma jakid e-poest ning võid naudi viimaseid trende ja mugavust kodust lahkumata.