Meie soovitame omada kahte käekotti: väikeses mõõdus käekotti, juhuks kui Sul on vaja kaasa võtta ainult hädapärased asjad - ja suurt käekotti, kui kannad tavaliselt rohkem asju endaga kaasas. Diavolesa e-poest leiad nii tavalisi käekotte, õlakotte kui ka õhtuseks väljaminekuks sobilikke käekotte. Sobita neid vastavalt kleitidele või osta üks universaalne käekott, mis sobib erinevateks olukordadeks.

Siin on 151 toodet.

toodet

Kuvan 1 - 36 toodet 151 hulgast.

NAISTE KÄEKOTID

Käekotid… Iga naise nõrkus ja lõputute unistuste allikas, kuid samas ka väga funktsionaalne moodne toode, mida endale osta. Ükskõik kas tegemist on su Achilleuse kannaga või vajad lihtsalt kohta, kus oma asju hoida, on naiste käekotid suurepärane võimalus ka moetrendide järgimiseks.

Käekotid naistele on väga tähtis aktsent igaks olukorraks, kuna valesti valitud aksessuaar võib rikkuda ära kogu outfiti või vastupidi tõsta selle hoopis uude kõrgusesse. Trendikad õlakotid lillemustriga või lilleliste detailidega mõjuvad suviselt ja boheemlaslikult ning pehmetes naturaalsetes toonides klassikalise stiiliga kotid on hea valik siis, kui vajad elegantset aksessuaari, mis sobiks paljude riietega. Diavolesa.ee abil võid tellida naiste käekotid e-poest - see on suurepärane viis säästa väärtuslikku aega ning tunda end kaunilt ja eriliselt.

PIDULIKUD KÄEKOTID

Pidulikud üritused nõuavad, et külalisi kaunistaksid pidulikud ridikülid, seega veendu, et sul oleks olemas üks (või miks mitte mitu) peokotti. Ilma rihmata ümbrikkotid on hea valik nii õhtukleidi kui ka kokteilikleidi juurde. Vali kas klassikaline teatrikott, mis sobiks peaaegu iga piduliku riietusega või osta iga kleidi juurde oma sobiv pidulik kott.

Kokteilikleitide juurde sobivad hästi säravast materjalist või kivikestega kaunistatud ümbrik-kotid. Naiselik riietus mustriliste pükste, seeliku või pluusiga saab lõppviimistluse elegantse tekstiilist käekotiga, mida kaunistavad erinevad detailid. Läikivad kuldsed ja hõbedased peokotid sobivad hästi nii teksade ja T-särgiga kui ka piduliku kleidiga. Kui oled kutsutud pulma või mõnele teisele suvisele üritusele, on parim valik pastelltooni ning armsa ja romantilise disainiga ümbrik-kott. Nagu kõik teisedki käekotid, võimaldab Diavolesa.ee tellida mugavalt pidulikud käekotid e-poest.

Kategooriad

TOOTE FILTRID

Kiire kohaletoomine v
Riided!