VASTUSED KORDUMA KIPPUVATELE KÜSIMUSTELE


KUIDAS DIAVOLESA.EE LEHELT OSTA

Meie poest ostmine on kiire, turvaline ja lihtne. Tellimusi saab esitada iga kell, sest veebipood on avatud 24 tundi. Müüdav kaup on uus ja originaal karbis. Veebipoest ostes ei pea olema registreerinud, aga seda võiks teha kuna nii on lihtsam oma tellimustel silma peal hoida ning erinevaid allahindlusi saada.

Veebipoest kauba tellimiseks tuleb need esmalt ostukorvi lisada. Selleks kasuta "Lisa ostukorvi" nuppu, mis on iga toote kõrval. Kui seda nuppu ei ole näha, siis vali jalatsi suurus. Kui jalatsi suurusi ei ole näha, tähendab see seda, et toode on välja müüdud. Ostukorvis olevaid tooteid saab alati juurde lisada, kustutada ja nende hulka muuta.


Ostukorvis olevad tooted:

  1. Vali endale meelepärane tarneviis: tarne “Omniva” pakiautomaati või “DPD” kulleriga kodusele aadressile. Pärast valiku tegemist sisesta nõutud andmed. Kui ostusumma ületab 60 EUR - on tarne tasuta.

  2. Seejärel vali maksemeetod: läbi internetipanga (“Pangaülekanne”) või maksmine kauba kättesaamisel kullerile (lisandub teenustasu 1,5 EUR).

Kui valisid “Pangaülekanne”, toimub makse läbi “Paysera” süsteemi, kus saad valida oma panga ja seejärel makse sooritada. Makseks kasutatavad andmed on krüpteeritud ja Diavolesa.ee neid ei näe. Pärast makse sooritamist mine tagasi Diavolesa.ee lehele (tagasi kaupmehe juurde).

Kui valisid “Makse pangaülekandega”, kuvatakse pangaülekande tegemiseks vajalikud andmed. Need andmed edastatakse ka e-postile.

Kui valisid “Sularahamakse kullerile” - toimub maksmine kauba kättesaamisel sularahas kullerile. Kuller helistab enne kohalejõudmist ette.

Makset oodatakse 3 päeva, mispeale tühistatakse tellimus automaatselt.

Klienti hoitakse e-posti ja SMSidega kursis.

KUNA MINU MAKSE TEIENI JÕUAB?

Kui valisid "Makse pangaülekandega": makse toimub järgmisel tööpäeval. Kui sooritasid makse reedel pärast kella 12.00 päeval, nädalavahetusel või pühade ajal, jõuab makse järgmisel tööpäeval või kuni 12 tunni jooksul.

Kui valisid "Pangaülekanne" ja sooritasid makse läbi internetipanga, jõuab see meieni järgmisel täistunnil.

Pärast makse meieni jõudmist teavitame sind sellest SMSi teel.

KUNA MINU TELLIMUS KOHALE JÕUAB?

Tellimus jõuab kliendini pärast makse laekumist 5 - 8 tööpäeva jooksul. Pärast kauba väljasaatmist teavitatakse klienti SMSi ja e-posti teel.

KUIDAS KAUPA VAHETADA / TAGASTADA

Kui kaup ei sobi või suurus on vale, on kaupa võimalik 14 päeva jooksul tagastada. Rohkem informatsiooni tagastamise kohta leiab: Tagastamine

KUIDAS JALATSI SUURUST VALIDA?

Enne tellimust on soovituslik toote sisetalla mõõtu oma jala mõõduga võrrelda. Erinevad tootjad annavad oma toodetele eraldi suurustabelid.

Jala mõõtmiseks järgi pildil olevaid juhiseid.

Veendu, et mõõdad oma jalga paberil ja vertikaalses asendis - nagu on näidatud.

Märgi üles ning mõõda jala kaugemate punktide vahe. Seejärel vali jalatsi tabelis oleva sisetalla pikkuse järgi. Seejuures vaata ka jalatsi kuju - kui see on otsast kitsam, siis võib vaja minna veidike suuremat jalatsit.


Brändid

Riided!