Diavolesa kaelakeede valik on väga laialdane, mistõttu on valikut raske teha! Ära satu paanikasse - tavaliselt sobib üks kaelakee väga erinevates olukordades kandmiseks. Sul võiks olla vähemalt üks tavapärasem kaelakee, mis sobib kokku mitmete riietega. See pole aga veel kõik. Vajalik on veel üks kaelakee - õhtuteks - mis on rohkem elegantsem ja millel on hingematvad detailid. Tänapäeval on ühed levinuimad kaelakaunistused kaelavõrud-paelad.

Siin on 307 toodet.

toodet

Kuvan 1 - 36 toodet 307 hulgast.

KAELAEHTED

Kaelaehe on asendamatu naiste ja tüdrukute aksessuaar, mis lisab iseloomu ja eksklusiivsust igale riietusele. Moodsad kaelaehted on saadaval väga mitmekesises valikus, nii et võid valida endale sobiva vastavalt stiilile ja elustiilile. Kaelakeed valides pööra tähelepanu oma näokujule. Pikad kaelakeed aitavad kolmnurkset või kandilist nägu visuaalselt piklikumaks muuta. Lühikesed kaelakeed või suured kaelakeed sobivad paremini teemandikujulisele või ovaalsele näole. Kaelakett aga tasakaalustab hästi ovaalset nägu.

RIPATSID

Nii nagu kaelakeed, on ka ripatsid naistele väga olulised stiilidetailid. Erinevad kaela ripatsid muudavad ka sama kaelakee iga kord erinevaks ehteks. Kirjaga ripatsid või huvitavad sümbolid aitavad väljendada erinevaid huvisid, kandja iseloomu või elustiili. Nimega ripats on alati trendikas ja aitab silma paista, kuid nimega ripatsid rõhutavad ka sinu individuaalsust. Sõbra ripatsid või nn sõbra kaelakeed on armas ja ideaalne kingitus parimale sõbrale või sõbrannale ning tugevdab teie suhet.

KAELAKEED

Ripatsid üksi ei ole terviklikud aksessuaarid, vaid nende juurde tuleb valida sobivad kaelakeed naistele. Naiste kaelakeed on väga erinevad - pikad, lühikesed, kuldsed, hõbedased, pronksivärvi või isegi mustad. Pikk kaelakee võib mõjuda nii nooruslikult kui ka elegantselt, igal juhul intrigeerivalt ja silmatorkavalt. Diavolesa.ee e-poest leiad naiste ja tüdrukiute kaelakeed, mis on sageli stiilse ripatsiga. Siit leiad nii minimalistliku disainiga ehted nagu näiteks kullavärvi keti ja ripatsiga “Minimalistic”. “Geometric Deer” on aga kuldne hirvepea kujuga kaelaehe. Kõk need ja teised moodsad kaelakeed saad tellida Diavolesa.ee e-poest.

Kategooriad

TOOTE FILTRID

Kiire kohaletoomine v
Riided!