TASUTA TARNE EESTI SISESELT!

Kui ostusumma ületab 60 Eur, on saatmine Eesti piires tasuta. Kui ostusumma jääb alla 60 Eur, on tarne hind 2,90 Eur. Tarne hind sõltub valitavad tarneviisist. Tarneviisi saab valida ostukorvis ostu vormistamise käigus.

TARNEVIISID, HINNAD JA AEG

  • Omniva pakiautomaati. Tarne hind 2,90 Eur. 
Kui valisid tarneviisiks Omniva pakiautomaadi, saadetakse tellimus valitud pakiautomaati. Kui tellimus on pakiautomaati jõudnud, saadetakse kliendile sellekohane SMS ja e-kiri. 

Tarne aeg sõltub eelkõige sellest, kas soovitud toode on meil laos olemas või peab selle tootjalt tellima.

  • Kui toode on laos, tarnitakse see 1 - 3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist.
  • Kui toodet laos ei ole, kulub tarneks 7 - 26 tööpäeva.*
  • Enamus jalanõude tarneaeg on 5-8 tööpäeva.

    *Täpsem tarneaeg on kirjas iga toote kirjelduses. Kui tellimuses on tooteid, millest osade tarneaeg on 14-26 tööpäeva ja teistel 1-3 tööpäeva, siis saadetakse kogu tellimus 14-26 tööpäeva jooksul. Kui soovid aga osa tooteid varem kätte saada, peaksid tegema kaks tellimust - ühe toodetega, mis on laos olemas, ja teise toodetega, millel on pikem tarneaeg.

KIIRE JA TASUTA TARNE

Tasuta kohaletoimetamine ostudele alates 79€

LIHTNE TAGASTAMINE PAKIAUTOMAATIDE KAUDU

14-päevane tagastamispoliitika raha tagastamise garantiiga

Tagatud turvaline makseteenus

SSL-krüpteerimistehnoloogia tagab kõrgeima turvalisuse taseme

Toode lisatud soovinimekirja

Kõigepealt aga küpsised 

Osa küpsised on Diavolesa.ee toimimiseks hädavajalikud. Lisaks kasutame ka muid küpsiseid, mis aitavad meil teie külastusi teha mõnusamaks ja isikupärasemaks, kohandada teie jaoks meie reklaame nii Diavolesa.ee  saidil kui ka partnerite saitidel ning analüüsida oma veebisaidi toimivust, ent üksnes juhul, kui annate oma nõusoleku. Lisateavet oma valikute kohta leiate meie küpsisepoliitikast.