Siin on 6 toodet.

Kuvan 1 - 6 toodet 6 hulgast.

KATKISED TEKSAD

Naiste teksad on ühed kõige tähtsamad ja peaaegu et kohustuslikud riideesemed iga naise garderoobis ja seda mitmel heal põhjusel. Teksad on üliuniversaalsed ning neid on väga lihtne teiste riietega kombineerida. Selle hooaja trende kroonivad erinevad detailid, kitsad teksad ning eriti moodsad on tänavamoest inspireeritud lõhkised teksad naistele.

Valikut tehes on oluline silmas pidada, et leiaksid oma kehatüübile ja stiilile kõige sobivamad teksapüksid. Kõrge vöökohaga naiste teksad aitavad peita figuurivigu ja rõhutada vöökohta. need sobivad suurepäraselt paljude riietega ning on eriti trendikad ja armastatud. Tumedat värvi teksad on salendava efektiga ning neid saab vabalt kombineerida nii liibuvate tuunikate, pikkade jakkide ja kõrgete kontsadega kui ka vahvate värviliste T-särkide ja tossudega. Nn. katkised teksad või lõhkised teksad on kohustuslik element kõikide moeteadlike tüdrukute kapis, kes soovivad surfata värskeimate trendide lainel. Sirged teksad, mis pole ei liiga laiad ega kitsad, on kõige mugavam variant vabadeks hetkedeks.

Teksad aitavad sind riietusdilemmadest välja nii päeval kui ka õhtul. Tellides püksid ja teksad e-poest, näed hea välja tõeliselt väikese vaevaga. Diavolesa.ee teeb ostlemise lihtsaks ja kiireks kodust lahkumata.

TOOTE FILTRID

Vali suurus v
Kiire kohaletoomine v
Riided!