Uus kooliaasta läheneb kiiresti. Lisaks tüdrukutele on ka poisid need, kes soovivad uuendada oma garderoobi, aga ka koolikotti, sest seda kantakse pea iga päev. Selleks, et koolis ei hakkaks igav, oleme me hoolt kandnud stiilsete tarvikute eest. Nendeks on seljakotid, pliiatsid, ranitsad, kotid, pinalid, raamatute ja teiste vajalike materjalide jaoks mõeldud tooted ja palju muud. Mõistagi saame kooliaasta alguse puhul igapäevaste kottide ja seljakottide kohta palju e-kirju, aga ka kirju/kommentaare meie sotsiaalvõrgustikes. Põhilised küsimused on: kas see on vastupidav, milline on selle tugevus; või milline (ja kui raske:O) on seljakott ja selle pehmendus ... Selle asemel, et igale kirjale eraldi vastata, otsustasime jagada seljakottide kohta käivaid muljeid nii enda kui meeskonna poolt. Lugege järgnevat postitust - ehk otsustate koheselt, millise Diavolesa.ee pakutava koolikoti te selleks aastaks valite! :)

Mi - Pac

Mi-Pac on inglise päritolu kaubamärk, mida saab juba kolmandat aasta Diavolesa e-poest osta. Seljakottide kvaliteet on väga hea. Muidugi peab ka Mi-Paci seljakott olema ühesugune. Isiklik kogemus: seljakott on pidevalt kasutusel olnud, traksid on pehmemaks muutunud ja kehaga kohandunud. Lisaks on selle tootja seljakottidel olemas spetsiaalsed kohad, mida saate kasutada kõrvaklappide või kaasaskantavate kõlarite juhmete vedamiseks. Lisaks on seljakotil mitte ainult paik sülearvuti või tahvelarvuti jaoks, vaid sellel on ka spetsiaalne kinnitusaas. Seljakoti põhi on teiste seljakottidega võrreldes tugevam. Arvame, et seda seljakotti saab edukalt kaks aastat kanda, kuigi nagu riideid ja jalanõusid, siis mida tihedamini kanda, seda kiiremini need kuluvad.
Mi-Paci seljakotid on jagatud mitmesse rühma. Üks on Classic (klassikalised) seljakotid. Nende hind on madalam, disainilahendused on lihtsamad, juhuslikumad ja mittesiduvad. Need on seljakotid, milledel on nimetused "Classic", "Stars", "Nordic" . See rühm on oma algusajaga võrreldes natukene muutunud. Seda õigustab ka selle nimi - klassikalised seljakotid.


Teine Mi-Paci seljakottide rühm on "Gold" ("Kuldne"), mille nimi kajastab rühma põhieesmärki - need on eksklusiivsed, luksuslikud seljakotid, mis on valmistatud kallimatest ja moodsamatest materjalidest. "Kuldseid" seljakotte võib kohandada oma stiiliga ja kanda isegi käekoti asemel. See kogum sisaldab “Tumbled”, “Rubber”, “Perf”, “Cracked”, “Script”, “Patent” ja teisi sarnaseid seljakotte. Muidugi soovivad paljud sellist seljakotti koolis käimiseks. Ühtime - ka meile meeldib erakordne stiil, hea kvaliteet, aksessuaarid, mis ütlevad rohkem kui tuhat sõna!

"Full Print" seljakotid

Erk, moodne, originaalne ja võimatu mitte märgata! Diavolesa.ee'is on kaks sellist "seljakottide" perekonda. Üks on valmistatud "Full print" materjalist, st isegi nende õlapaelad on värvilisest "Full Print" materjalist. Sellised on “Marble Dark”, “Emoji”, “Galaxy” ja teised sarnased seljakotid. Nende õlapaelad on pehmed, seljaosas on pehmendus. Mõned selle mudeli seljakotid on kergemad, kuid omavad sama vastupidavust kui paksemad ja raskematest materjalidest seljakotid.

Muud seljakotid, mida me samuti “Full Print” seljakottideks kutsume, on eesosas värviline embleem. Need sobivad rohkem kooli, kus vaja kaks eraldi sisemist osa. Üks osa on spetsiaalne sahtel pliiatsite jaoks. Mõlemad valikud sobivad kooli (sageli küsitakse, et kas see ja see seljakott sobib kooli jaoks?). Ees oleva embleemiga seljakott sobib paremini noorematele õpilastele. Need on Flamingo, Palm, Boho Turquoise seljakotid.

Diavolesa seljakotid piltide ja kirjadega

Need seljakotid on tuttavad paljudele - lustakad kirjad ja pildid, moes olevad värvid, mis tõmbavad tähelepanu mitte ainult Diavolesa.ee-is, vaid ka Eesti linnade tänavatel. Meil on alati hea meel nende seljakottide omanikke tänavatel kohata. Samuti hea meel, kui meiega oma seljakottide pilte jagate! Nagu paljud teist võivad kuulnud olla, on need seljakotid väga hea kvaliteediga, mitmekülgsed ja vastupidavad. Tegemist on mugavate seljakottidega, mille õlapaelad on mõeldud suuremat kaalu kannatmaa - olles laiad ja kergelt kaardus ja kohe kindlasti pehmed. Need on kaunistatud originaalsete Diavolesa.ee disainilahendustega, mis on valmistatud spetsiaalse tellimuse alusel. Nendeks seljakottideks on "Allergic to School", "Troublemaker", "Hehe Ok", "Meow" ja teised.

Diavolesa seljakotid - “Patches” kollektsioon

Trendid ja uued trendid ajavad mõnikord lihtsalt mõtte sassi. Olen nüüd lilledest hullunud! Meil on hea meel teile teatada, et lilledega kaunistatud seljakotid on juba Diavolesa.ee e-poodi ilmunud ja kõige lahedamaid - lillede ja kirjadega kaunistatud seljakotte sobib siinkohal eraldi välja tuua. Näiteks võid nüüd osta seljakoti, kus on kirjas "Shool ruined my life".

Veel selle seljakoti kohta: sellel on sama kvaliteet ja sama vastupidavus, pehmed sangad, kerge kael - kõik, mis raamatute kandmiseks vaja on. Kotti kaunistavad lilled on sinna liimitud kuumpressiga, mis annab neile erksa värvi, kvaliteedi ja vastupidavuse. Meile meeldib kõige enam sinakat värvi kott, millel on lilled ja kiri "Not Interested". Sinine värvus läheb lilledega väga hästi kokku. Mõistagi on juba ammu selge, et musta värvusega ja lilledega kaunistatud seljakotid on siiani tüdrukute meelistooted, olles võitnud nende südamed ❤

Kutsume Sind tutvuma meie selle aasta “top” seljakottidega >> 2018 aasta seljakottide kollektsioon

Diavolesa ✾ ✿ ❀