Esmalt - unusta ehetekarp! Tänapäeva tüdrukud hoiavad oma ehteid ja tarvikuid nähtavana, mitte karpi peidetuna, sest mis mõte on ehetel, kui neid ei ole näha? Lisaks mõjub selline ehete hoidmise viis sisekujunduse elemendina. Kui otsid inspiratsioonirikkaid ideid, siis leiad need sellest postitusest!

Puud meenutavad või päris puidust "nagid", mida kaunistavad rippuvad elemendid, on väga hea viis ehteid hoiustada. Dekoratiivne riputusalus võib olla valmistatud näiteks savist, puidust (tavaliselt puiduoks) või isegi metallist. Allpool leiad fotosid, mis näitavad erinevaid mooduseid oma ehete hoiustamiseks.

Samamoodi väga huvitav hoiustamismeetod on pildiraam-raamat. Nii saab ehetest interjööri detail. Antud hoiustamise viis on päris populaarne ja sobib eeskätte kõrvarõngaste ja kaelaehete hoiustamiseks. Sellised alused on väga unikaalsed, sest need on suure tõenäosusega käsitööna valminud. Mõned näited:

Kui Sa otsid veelgi originaalsemat viisi, kuidas ehteid hoiustada, siis päästa valla oma fantaasia. Nii leiad kindlasti unikaalse viisi, kuidas ehteid paigutada. Näiteks küünlajalgade, seinakaunistuste külge ja teiste Sulle armsate asjade külge. Paljud moeblogijad kasutavad ehete jaoks kandikuid või kausse. Nii on ehete sära ja ilu koheselt näha ja neid ei pea isegi välja võtma. Vaata veel mõnda viisi, kuidas ehteid on võimalik riputada ja hoiule panna: